Bohemia Energy ceny energií zvyšovat nebude

Skupina Bohemia Energy, která v současnosti dodává energie více než 1,1 milionu zákazníkům, zachová v České republice ceny elektřiny a plynu pro příští rok na stávající úrovni. Zákazníci skupiny, do které patří největší alternativní dodavatel energií v ČR Bohemia Energy entity, tak budou mít i v roce 2018 jedny z nejvýhodnějších cen. U některých produktů mohou ušetřit ročně i více než jednu zálohovou platbu.

„Naše strategie je, abychom zákazníkům nabídli vždy levnější cenu než jejich dominantní dodavatel a zachovali cenovou výhodu. Ačkoli ceny energií na burze rostou, zákazníci naší skupiny budou mít jedny z nejlepších cen i v příštím roce. To je zejména díky naší silné pozici a strategickým nákupním rozhodnutím na velkoobchodních trzích,“  uvedl Jiří Písařík, jednatel Bohemia Energy, a dodal: „Úspory se u ceníkových produktů pohybují od stokorun až do tisíců korun ročně podle velikosti spotřeby a zvoleného produktu. S některými produkty dokáží naši zákazníci ušetřit i více než jednu zálohovou platbu za energie ročně.“

Společnost Bohemia Energy tvoří společně se společnostmi Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a Slovakia Energy energetickou skupinu Bohemia Energy. S více než 1 000 000 zákazníků patří k největšímu uskupení alternativních dodavatelů energií na území České republiky a Slovenska.

(redakce)

1 komentář u „Bohemia Energy ceny energií zvyšovat nebude

  1. Tomu říkám fér přístup k zákazníkům. Díky, jsem u vás už třetí rok a ještě jsem u vás nezažil, že bych musel doplácet, jak tomu bývalo u předchozího dodavatele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *