X Energie vítězem energetické aukce dTestu

Společnost X Energie, která patří mezi tři největší alternativní dodavatelé energií v České republice, zvítězila v energetické aukci, kterou uspořádala spotřebitelská organizace dTest na začátku března. X Energie nabídla ze všech zúčastněných společností nejnižší cenu plynu, vítězem v kategorii elektřiny se stala společnost Europe Easy Energy.

Podle modelového případu, který dTest zveřejnil, by zákazníci měli přechodem k vítězným společnostem ušetřit. dTest uvádí, že u elektřiny může roční úspora činit více než 1000 korun, přechodem k X Energii zákazníci v modelovém příkladu více než 4000 korun ročně.

„Vzhledem ke stoupajícím cenám na trhu jsme s výsledkem aukce spokojení. Vítězné společnosti zároveň splnily námi stanové podmínky chránící spotřebitele,“ shrnuje výsledek aukce Martin Černý, ředitel dTestu.

Zájemci o aukci se stále mohou přihlásit, a to na adrese www.chcivyhodnejsienergie.cz

Do energetické aukce „Chci výhodnější energie“, kterou organizace dTest pořádala již potřetí, se v letošním roce zapojilo na 39 000 domácností. Registrace do aukce skončila ke dni aukce 8. března 2018, zájemci však ještě mají možnost ucházet se o místa uvolněná po spotřebitelích, kteří se rozhodnou nabídku nevyužít. V případě zájmu mohou vyplnit registrační formulář na stránce www.ChciVyhodnejsiEnergie.cz. Registrace je nadále zdarma a nezavazuje vás k přechodu k novému dodavateli.

(redakce)

1 komentář u „X Energie vítězem energetické aukce dTestu

  1. Super výsledek, přihlásili jsme se letos už podruhé a sleva opět výborná. Hlavně jsem byl překvapení tou změnou, že se podařilo prorazit Xenergii, slyšel jsem na tuto firmu chválu. Tak je rád vyzkouším.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *